PRODİVA KIRIK FÖN APARATI (Wind Spin )NASIL KULLANILIR?

Maşa kullanmak saçlarınızı yıpratır. Prodiva ile doğal dalgalı, parlak, hacimli saçlara kavuşmak artık çok kolay. Hemde saçlarınızı hiç yıpratmadan.

Kullanım Şekli: Lütfen tanıtım videosunu izleyiniz.

 1. Saçlar Yıkanır. Bir havlu ile nemi alınır. Sadece saç dipleri kurutulduktan sonra saçlar taranır.
 2. Saçlar 4 - 5 parçaya ayrılır.
 3. Aparat Fön makinesine takılır, ayırdığınız tutamlardan biri aparatın içine yerleştirilir.
 4. Fön makinesi çalıştırılır. İçine koyduğunuz tutam kuruyana kadar ( 1 - 2 dakika ) işleme devam edilir. Daha sonra diğer tutamlara da aynı işlem yapılır.
 5. Rasta halinde çıkan tutamlar, parmak uçlarıyla şekillendirilerek açılır.
 6. Lütfen tanıtım videosunu izleyiniz.

Kullanma Talimatı

• Prodiva Kırk Fön Aparatı ( Wind Spin Saç Dalgalandırıcı ) kutusundan çıkartınız. Daha sonra kullandığınız fön makinasının ucuna takınız. Ürünün uç kısmındaki plastik yapısı sayesinde fön makinenize kitlenir ve siz çıkarmak istemediğiniz sürece makinanıza takılı olarak kalır.

• Kırık Fön Aparatı (Windspin), Fön makinanıza takılı halde iken saçlarınızı aparatın açık olan kısmından içeri yerleştirin ve fön makinenizi çalıştırın. Hangi yöne doğru bukle vermek istiyorsanız; aparat üzerindeki anahtarla bunu rahatlıkla ayarlayabilirsiniz.

Kapıda Ödeme YapDiğer Tüm Ürünlerimiz


DERİN WAG MAŞASI NASIL KULLANILIR?

Dalgalı Saçlara kavuşmak artık çok daha kolay, normal maşalar ile saatlerce sürecek işlem, Derin Wag Maşası ile çok daha kısa sürede mümkün.

Isınma süresi çok daha kısa olan, titanium kaplama maşamız gerek profesyonel kuaför salonlarında gerekse bayanların evde kişisel kullanımına göre dizayn edilmiştir.

Kullanım Şekli: Lütfen tanıtım videosunu izleyiniz.

 

 1. Saçlar istenildiği kadar parçaya ayrılır.
 2. Saçlar nemlendirilir.
 3. Ayrılan saçlar bölüm bölüm olarak Derin Wag Maşasının içerisine yerleştirilir.
 4. Bölümlendirilmiş Saçlar, Derin Wag Maşasının içerisinde 5 saniye bekletilir.
 5. Bu işlem tüm saçlara uygulanır.
 6. Lütfen tanıtım videosunu izleyiniz...

Kullanma Talimatı

• Derin Wag Maşasını kutusundan çıkartınız. Ürünün fişini prize takınız ve ürünün üzerindeki açma/kapatma düğmesini açık pozisyona getiriniz. Derin Wag Maşasının sıcaklık ayarını değiştirmek için üzerindeki panelden sıcaklık seviyesini değiştiriniz.

• Derin Wag Maşası ile işiniz bittikten sonra soğuması için bekletiniz, üzerine hiçbir şekilde naylon, bez gibi yanabilecek madde bulundurmayınız. Derin Wag Maşasını ihtiyacınız olmadığı durumlarda kapalı durumda tutunuz.

Telefonla Sipariş Ver Prodiva Wind SpinDiğer Tüm Ürünlerimiz

 • Prodiva Kırık Fön Aparatı Satın Al, Prodiva satın Al, Prodiva Nedir, Provida satın al, prodiva sipariş ver, kırık fön aparatı sipariş ver, prodiva siparişi, Satın Al, Prodiva satan yerler, İzmirde Prodiva Kırık Fön Aparatı Satan Yerler, Prodiva siparişi ver, Derin Wag Maşası Satın al, Derin Waq Maşası, Derin Wag Maşası nasıl kullanılır, derin wag maşası satın almak istiyorum, derin wag maşası satın almak istiyorum, İstanbulda Nerden satın alınır, Derin Wag Maşası nedir, Derin Wag Maşası İzle, Derin Wag Maşası izle yap, derin waq maşası, İzmir İstanbul, kirik fön, kırık fon, kırık fön, fon, kırık fön makinası uygun mu, kırık fön aparatı her fön makinasına uygun mu, kırık fön aparatı saç kurutma makinesine uygun mu, fön makinesi diva nasıl kullanılır, kirik fön aparati satin al, prodiva kırık fön aparatı, kuaför fön aparatı, kirikfon, prodiva kırık, yorum prodiva wind spin, saclara bukle veren aparat, 2013 saç modelleri, prodiva kirik fön aleti, bukle aparatı, gelin saç modelleri, fön makinesi, 2013 saç şekilleri, wind spin kırık fön aparatı, wind spin kırık fön aleti, windspin her makinaya uygun mu, windspin nasıl kullanılır, saç topuz modelleri, fönlü saç modelleri, saçları bukle yapan prodiva, profesyonel fön makinesi, kuaför malzemeleri, su Dalgası aparatı, su dalgası yapmak, nasıl su dalgası yapılır, saç wag makina fiyatları, fön makinesi aparatları, saç dalgalandıran fön aparatı prodiva, 2013 saç modelleri, kirik fon, kırık fön aparatı fiyatı, kısa saç modelleri, prodiva kırık fön aleti, abiye saç modelleri, wind spin kırık fön aparatı, prodiva fön makinesi, fönlü saç modelleri, 337-17-18 izmir, güzel saç modelleri, düğün saçı modelleri, kuaför fön makinesi fiyatları, saç kıvırma aparatları, bukle aparatı satın al, wind spin kapıda ödeme, saç modelleri, derin wag maşası fiyatları, en ucuz derin wag maşası, saç kesim modelleri, kuaförlere, kuaför için, kuaföre, kuaför ürünleri